Destek

Hakkımızda

Ada Mutfak, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerini kazanan tasarımcıların ürünlerini kullanıyor.

Çekmece sistemleri, menteşeler ve kapak mekanizmalarının her biri Avrupa başta olmak üzere dünyanın en büyük laboratuvarlarında milyonlarca kez denenerek kalite kontrolünden geçiyor. Siz de bir Ada Mutfak sahibi olursanız milyon kez denenmiş, dayanıklılıkları ve tasarımlarıyla ödüller kazanmış bu gücü mutfağınıza her girdiğinizde hissedeceksiniz.

Üretim aşamasında açılan vida gerektirmeyen entegre sistemle birleşince kilolarca yükü yıllar boyu taşıyabilecek çekmeceleri de beraberinde getiriyor. Tasarım projeleirmizile olağanüstü sağlamlık bir araya geldiğinde uzun süreli birliktelikler kaçınılmaz oluyor.

Ada Mutfak materyal teknolojileriyle sadece beğenileriniz için değil sağlığınız için de en iyisini kullanmayı tercih eder. Avrupa’nın en iyi üretim standartlarında üretilen ödüllü İtalyan tasarımcılar tarafından tasarlanarak Avrupa teknolojisi ile sağlamlaştırılıyor. Rengini koruyan, çizilmelere ve darbelere dayanıklı nanoteknoloji kaplama yöntemleriyle yıllara meydan okuyan sanat eserlerini mutfaklarınızın vazgeçilmezi yapıyoruz. Mutfaklarınız gönlünüze açılan bir yol olsun ve orda biz olalım.